Domů / Novinky / Akční balíčky dveří SAPELI pro paneláky, rodiny i bezpečí

Akční balíčky dveří SAPELI pro paneláky, rodiny i bezpečí

Akční Balíčky SAPELI zima 2014   

Jestliže se chystáte na rekonstrukci bytu nebo už ji provádíte, využijte akční balíčky pro dveře SAPELI. Jsou vhodné pro staré panelové byty, starší činžáky nebo pro byty, kde chcete zvýšit komfort bydlení. Slevy na dveře SAPELI jsou například pro výběr větší odolnosti vůči vlhkosti, požáru a také pro vaše větší bezpečí. Taková úprava se hodí například pro dveře do koupelny nebo vchodové dveře. Slevu dostanete i na dveře, které mají vyšší zvukovou izolaci. Můžete si tak zvýšit komfort ve vaší pracovně nebo odclonit hluk z rušné chodby nebo ulice. Vyberte si akční balíček, který vám nejvíc vyhovuje.

Slevové balíčky pro dveře SAPELI mají další výhody. Klika Praktik je pouze za 100 korun, nakoupíte na splátky bez navýšení a získáte prodlouženou záruku na 5 let. Zdarma vám staré dveře odvezeme a zlikvidujeme. Akce platí do 30. dubna.

Balíček Panelák – Je určen pro přeměnu starých kovových zárubní v panelových bytech. Možná jste se báli, že ty lze rekonstruovat jen vybouráním, ale není to pravda. U nás si vyberte opravdu šetrný způsob výměny. Obložíme vám je za několik minut dřevem a s povrchovou úpravou podle vašeho výběru. Sleva je na obložení kovových zárubní typu NORMAL a OBTUS. A dekor bude podle vašeho výběru. K dispozici je dýha, laminát, barva nebo fólie. Když nové zárubně uvidíte, nebudete se bránit ani výměně dveří. Dveře SAPELI mají široký sortiment modelových řad.

Balíček Rodina – Máte doma obyčejné dveře, ale už vás přestalo bavit, že přes ně všechno slyšíte? Náš balíček Rodina vám umožní si zdarma vybrat dveře SAPELI s větší odolností. A mohou být přesně na míru. Chcete odclonit hluk pračky či myčky, nebo hluk z rušné chodby? K dispozici jsou dveře se zvukovou izolací 27, 32 a 37 decibelů. Ty jsou schopny utlumit většinu nepříjemných zvuků. Bez příplatku si můžete vybrat i dveře do koupelny odolné proti vlhkosti. Sleva je pro kategorii Klima II a Klima III. Mají speciální konstrukci, která obsahuje vrstvu bránící pronikání vlhkosti. Bez příplatku budou i protipožární dveře.

Balíček Bezpečí – Chcete mít z bytu oázu bezpečí? Na to potřebujete bytelné vstupní dveře SAPELI. Díky balíčku Bezpečí to můžete mít se slevou. Bezpečnostní dveře SAPELI si nyní můžete koupit levněji. Modelová řada SEKURA je v evropské bezpečnostní třídě 2. Dokáže odolat hrubému násilí i vniknutí při použití nejrůznějších páčidel. Dveře disponují protipožární odolností EI30 a mají klimatickou odolnost Klima III. V balíčku je i verze MULTI, která má navíc kvalitní zvukovou izolaci. 

© Používáme oXyShop