Domů / Novinky / Dřevěné dveře PORTA DOORS - to je široká nabídka přírodních dýh.

Dřevěné dveře PORTA DOORS - to je široká nabídka přírodních dýh.

Současné dveře jsou lehčí než masiv, ale pevné

Když se podíváte na dnešní dřevěné dveře, které mají dokonalý vzhled a povrchovou úpravu, jsou pevné, odolné, ale ne tak těžké jako masiv, může vás napadnout, zda není ošizena konstrukce. Vydrží tolik, co kdysi dveře z masivu? Určitě ano. Dnešní technologie je založena na tom, aby dřevěné dveře měly dlouhou životnost, odolaly častému používání i nešetrnému zacházení a co nejdéle si udržely stejný vzhled. To splňují dřevěné dveře Porta DOORS. Jejich konstrukce odpovídá účelu použití. Venkovní dveře Porta DOORS mají konstrukci z vrstveného dubu, tedy velmi tvrdého a extrémně odolného dřeva. Výplň je voděodolná a termoizolační. Interiérové dveře mají konstrukci z kvalitního borovicového dřeva, je zesílená překližkovou mřížkou a výplň tvoří dutinková dřevotříska.

Stejně kvalitní je vlastní povrch, který je tvořen dýhovými deskami z přírodního dřeva. Dveře Porta DOORS využívají evropské i exotické dřeviny, aby splnily náročné požadavky zákazníků. Oblíbeným dřevem z evropské provenience je dub, javor a ořech. Z exotických dřevin to je dřevo wenge, limba či sapeli mahagon. Každý druh dřeva má různé varianty zbarvení, takže druhů je potom ještě více. Například dub má šest odstínů, které se používají pro dveře Porta DOORS. Co zákazníky na dřevěných dveřích tak fascinuje? Je to kresba a barva dřeva. Věděli jste, že ke kresbě dřeva přispívá způsob zpracování dýhy? Dýha se krájí, loupe nebo se používá dýha kořenice. Ta zobrazuje strukturu dřeva z kořenů. 

Když uvažujete o dveřích do svého interiéru, myslet i na zárubně. Bourání zárubní je nepříjemná věc, ale při rekonstrukci bytu to nemusí být nutné. Existuje technologie, která skryje vaše kovové zárubně. Obložíme je dřevem, takže budou dokonale ladit s vašimi dřevěnými dveřmi. Chcete vidět, jak to vypadá? Přijeďte se podívat do našeho prodejního showroomu v Mladé Boleslavi. Uvidíte nejen dveře Porta DOORS, ale i dveře SAPELI, které máme v naší nabídce.  Na ploše 250 metrech čtverečních je expozice více než 120 dveří a zárubní nejrůznějších druhů a typů. Tam uvidíte, jak vypadá dřevo wenge nebo bělený dub. Můžete si vybrat i vhodné dveřní kování, které bude nejvíce vyhovovat vašemu stylu.  

 

© Používáme oXyShop