Domů / Novinky / Nebourejte kovové zárubně – stačí je obložit dřevěnou obložkou Porta RENOVA

Nebourejte kovové zárubně – stačí je obložit dřevěnou obložkou Porta RENOVA

Nevíte si rady, co s kovovou zárubní? Děsí vás pomyšlení, že je budete bourat a všude bude prach a špína? Společnost PORTA DOORS, která dodává dveře do evropských zemí, přišla s novinkou – kovové zárubně se obloží obložkou na bázi dřeva. Obklad kovové zárubně zajišťuje typizovanou obložkou Porta RENOVA, která se skládá z dílů, ale po montáži jde o kompaktní celek. Nové dveře se zárubní tvoří designový celek a výrazně tak promlouvají do architektonického vzhledu bytu. Nové obložky si poradí s různými stavebními otvory a využívají škálu modelů dveří značky Porta DOORS. 

Obklad kovové zárubně obložkou Porta RENOVA využívá jednotlivých dílů nosníků a zaklápěcích lišt, které jsou vyráběny a dodávány jako komplet. Na místě se pak smontují, takže na zárubni působí jako celek. Součástí dodávky jsou také dveřní závěsy. Montáž obložky se provádí až po finální úpravě stěn i podlah, to znamená například až po pokládce parket či nalepení tapet. Obklad zárubně v konečné verzi je s drážkami, protiplechem pro zasunutí zámkové střelky a těsněním, které umožňuje tiché zavření. Dveře Porta DOORS mají tak kompletní řadu výrobků, tedy obložkových zárubní, obložek pro renovaci kovových zárubní a dveří.

Právě nutnost bourání starých kovových zárubní kvůli novým dřevěným obložkám mnohé zákazníky odradilo. Nechtěli si přidělávat práci spojenou s bourací činností. Obklad kovové zárubně umožňuje vyhnout se náročným stavebním pracím a získat moderní vzhled dveří a zárubní. Kdo rekonstruuje byt a využívá možnosti stavebních pouzder pro posuvné dveře, může velmi snadno sladit obložky kovových zárubní u jiných dveří. Modely posuvných dveří i dekory obkladu zárubní jsou u značky Porta DOORS shodné. Abyste si tuto změnu mohli lépe představit, navštivte rozsáhlou expozici dveří v showroomu firmy STUDIO INTERIER v Mladé Boleslavi. 

 

© Používáme oXyShop