Domů / Novinky / Nové povrchy Portasynchro a Portaperfect 3D za nižší ceny, neváhejte!

Nové povrchy Portasynchro a Portaperfect 3D za nižší ceny, neváhejte!

Nové technologie, které dokáží věrně imitovat přírodní dřevo, se stále zdokonalují. Dnes už laik těžko rozezná rozdíl mezi přírodní dýhou a fólií. Nejnovější povrchové úpravy fólií pro dveře Porta DOORS -  Portasynchro 3D a Portaperfect 3D jsou nyní k mání za výhodné ceny. Šance je do konce dubna, kdy můžete získat slevu na nejprodávanější kolekce nejnovějších povrchových úprav. Trojrozměrný neboli 3D efekt není žádný trik. Fólie je na omak hladká, ale při pohledu vidíte a přímo „cítíte“ strukturu dřeva, nepravidelnosti a rýhy. To jsou nové řady dekorů pro dveře Porta DOORS.

Dveře Porta DOORS dodáváme v různých systémech, jako dveře otočné, posuvné na zeď i do stěny, a také skládací. Na všech typech můžete mít povrchovou úpravu Portasynchro 3D a Portaperfect 3D, protože dnes už jsou k dispozici na více než desítce modelových řad.  Například u modelů Porta INSPIRE, Porta CONCEPT a Porta LINE jsou na výběr už obě novinky povrchové úpravy. Výrobce chystá další rozšíření. Dveře Porta DOORS můžete mít v dřevěné dýze, laminátu i s fólií. Právě u provedení s fólií je skvělý poměr ceny a kvality, proto jsou tyto dveře tak oblíbené. Jsou navíc odolné vůči otěru, vyšší vlhkosti a jsou stálobarevné.

Nové povrchy Portasynchro 3D a Portaperfect 3D dveří Porta DOORS dodáváme v imitacích akátu a dubu v různých odstínech. Můžete mít akát stříbrný, medový nebo dub šarlatový, dub Havana či dub Kalifornia.  Uvidíte, že vaše nároky uspokojíme. Stejný dekor budou mít dveře i zárubeň, ale nevadí, když máte staré zárubně. Skryjeme je do obložky Porta RENOVA a ještě v nové povrchové úpravě. Dveře Porta DOORS jsou vhodné pro nové stavby i větší rekonstrukce. Chcete-li vidět dveře ve skutečnosti, přijeďte se podívat do největšího českého showroomu dveří a zárubní v Mladé Boleslavi. Naše designové centrum vám ukáže na 120 druhů dveří včetně sedmi dekorů povrchové úpravy Portasynchro 3D a Portaperfect 3D. Zvýhodněné ceny jsou jen do dubna!

© Používáme oXyShop