Domů / Novinky / Rekonstrukce bytu znamená nový start do života

Rekonstrukce bytu znamená nový start do života

Přemýšlíte o nové podlaze, nelíbí se vám staré dveře, rádi byste změnili rozmístění jednotlivých místností? Rekonstrukce bytu či domu pro vás může být velkou změnou, může pro vás znamenat nový start do další etapy života. Ale jinak budete postupovat v panelovém bytě, jinak v cihlovém. Ale v každém lze výrazně změnit uspořádání příček, takže rekonstrukce vám umožní vyměnit dveře, zárubně či vytvořit celoskleněné stěny. Při rozhodování o tom, co všechno změníte, si stanovte priority a sepište nápady. Ale nejvíce bude záležet také na tom, kolik financí hodláte utratit. Vyměníte podlahy, dveře, okna, zárubně, schodiště, zábradlí nebo změníte jen některé položky?

Rekonstrukce bude pro vás zejména znamenat změnu dispozice příček a dveří? Radikální přestavba dokáže z malého bytu vytvořit větší a z velkého bytu i luxusní bydlení, které vám budou ostatní závidět. Elegantním řešením rekonstrukce bytu jsou stavební pouzdra JAP.  Místo otočných budete mít posuvné dveře. A to jak dřevěné dveře, tak i skleněné dveře. Stavební pouzdra se instalují do zděné zdi nebo do sádrokartonu tak, že nejsou vidět. Při konečné úpravě se stanou součástí zdi. Posuvné dveře se pak zasouvají do zdi a efekt je dokonalý. Použít můžete jak dveře SAPELI, tak dveře Porta DOORS.

Stavební pouzdra JAP se vyplatí použít při velké rekonstrukci bytu, když měníte příčky, hodně bouráte či stavíte nové stěny. Stavební pouzdra se skládají z kovového rámu, posuvného sytému a posuvných dveří. Ty mohou být dřevěné nebo skleněné. Pouzdro si umístí do stěny a pak zakryje. Posuvné dveře se zasouvají do opačných stan, do dvojitého pouzdra uprostřed nebo paralelně za sebou. Když nechcete, aby rekonstrukce byla tak rozsáhlá, můžete zvolit posuvné systémy. Umožňují posun dveří podél stěn. Posuvné systémy zvládají jak dřevěné dveře, tak skleněné dveře. Naši firma instaluje posuvné systémy TRIX Zero, TRIX One, TRIX Heavy nebo Rollo.

© Používáme oXyShop