Domů / Novinky / Akce SAPELI – bonus za staré dveře 500 Kč

Akce SAPELI – bonus za staré dveře 500 Kč

Akce SAPELI – bonus za staré dveře 500 Kč   

Nové dveře SAPELI vás nyní vyjdou levněji díky výkupu starých dveří. V únoru startuje tzv. „třískovné“, při němž za každý kus starých dveří při nákupu nových obdržíte bonus 500 korun. Kromě toho vám prodejce zajistí odvoz a likvidaci starých dveří, takže se nemusíte o nic starat. Kdybyste je museli sami likvidovat, stálo by vás to čas, práci a také peníze. Při výměně všech dveří v bytě to už dělá pěknou sumu. Akce SAPELI, která běží jen do konce března, platí při nákupu celého nového kompletu SAPELI, tedy dveří, zárubně a kliky. To vypadá jako zajímavý obchod, u kterého máte všechny výhody na své straně.

Výhodná sleva platí pro všechny interiérové dveře SAPELI, vstupní dveře do bytu, a také pro bezpečnostní kovové zárubně ve spojení se vstupními vchodovými dveřmi do domu. Při jediném nákupu, který umožní vyměnit jak vnitřní, tak venkovní dveře, můžete ušetřit i několik tisíc korun. Budete mít současně nové zárubně a kování. V nabídce dveří SAPELI jsou povrchy z dýhy i z moderních syntetických materiálů jako jsou CPL a HPL lamináty. Bezpečnostní kovové zárubně jsou určeny pro standardní vstupní dveře s odolností proti požáru, proti vlhkosti a pro další modely s ochranou proti hluku i násilnému vniknutí.  Akce se nevztahuje jen na modelové řady v cenové skupině Praktik.

Pro získání bonusu SAPELI pro staré dveře při nákupu nových je nutné se zaregistrovat na webu sapeli.cz. Po registraci získáte unikátní kód, který uplatníte u kteréhokoli obchodního partnera SAPELI. Po nákupu dveří SAPELI nebo jejich instalaci obdržíte bonus 500 Kč za každé staré dveře.  Jen musíte dodržet pravidlo, že nových dveří musí být stejně jako starých. Díky „třískovnému“ se můžete také zúčastnit soutěže o ceny za 20 000 korun.

Do konce února se také prodloužila akce SAPELI pro nákup vylepšených dveří za ceny standardu. V nabídce je šest vylepšení dveří SAPELI bez příplatku.

Více informací získáte na webu SAPELI

© Používáme oXyShop