Domů / Novinky / Akce SAPELI – lepší dveře bez příplatků

Akce SAPELI – lepší dveře bez příplatků

Akce SAPELI – lepší dveře bez příplatků - stavebni-pouzdro.cz   

S dveřmi SAPELI je vždy spojena vysoká kvalita a úroveň za rozumnou cenu, ale díky podzimní akci nazvané Vymazlete si svoje dveře, je můžete mít ještě výhodněji. V nabídce jsou totiž prvky, které běžně bývají za příplatek, ale nyní jsou v ceně standardu. Sami si tak můžete vybrat, co se vám líbí nebo co zvýší kvalitu vašich dveří.  Budou to lepší zámky nebo designová zárubeň? Bez příplatků jsou odolnější závěsy či bezpečnostní kalené sklo. Za cenu standardu dostanete moderní obložkovou zárubeň Obtus, která má v rozích spojení vertikální a horizontální  obložky „na tupo“.

Podzimní akce slibuje, že se vám bude výběr dveří SAPELI opravdu líbit. Zdarma ke každé vylepšené verzi dostanete designové kování DESIGN 06. Ale pokud máte jiný vkus, můžete si vybrat z šesti jiných se slevou 10 procent.  A co třeba bezpečnostní kalené sklo? Je až 6 x odolnější než normální sklo, které se do dveřních výplní dává. Pokud máte děti, tahle podzimní akce přišla jako na zavolanou. Nebude vás to stát ani o korunu víc. Skvělé jsou speciální zámky bez příplatku. Můžete mít zámek s magnetickou střelkou, která se automaticky vysune při zabouchnutí dveří. Už se nemusíte zdržovat se zavíráním. Nebo vám je nepříjemné časté klapání zámku při zavírání? Tak si objednejte zámek Premium s tichou střelkou. Ten je také součástí podzimní akce, stejně jako odolnější závěsy Tukan.

Když mluvíme o kvalitě dveří SAPELI, je nutné připomenout každoroční novinky. Letos jsou to vedle nových modelů například systém reverzního otvírání. Uplatní se tam, kde je málo místa a otvírání dveří na běžnou stranu by mohlo být nebezpečné pro jiné. SAPELI také stále hledá nové povrchy a letošními novinami jsou Sapdekor a Sapelit. Při výrobě povrchu Sapdekor se uplatnila nejnovější nanotechnologie. Imitace dřeva má 3D efekt a je velmi příjemná na dotek. Je v provedení dub, jilm, švestka a oliva. Sapelit je zase skvělá náhrada fólie. Je odolnější a působí ještě přirozeněji. Využijte podzimní akce dveří SAPELI. 

© Používáme oXyShop