Domů / Novinky / Akce SAPELI – slevy na různá vylepšení

Akce SAPELI – slevy na různá vylepšení

Akce dveře SAPELI - slevy na různá vylepšení - stavebni-pouzdro.cz   

V novém roce máte šanci pořídit si nadstandardní dveře SAPELI za cenu standardu. Kvalita dveří SAPELI je známá i v běžném provedení, ale v nové akci SAPELI si můžete vybrat některá z vylepšení, a to bez příplatku. Jde o designovou zárubeň Obtus, atypické rozměry dveří, nehlučný zámek, bezpečné kalené sklo či bezpolodrážkové dveře. Slevová akce se nevztahuje na modelové řady a zárubní v cenové skupině Praktik a zárubně OKZ.

Designová zárubeň Obtus představuje prvek napojení vodorovné a svislé zárubně v nadpraží „na tupo“ místo „na koso“, což je běžný standard. Kromě estetického vylepšení je nová zárubeň také odolnější. Dalším vylepšením za standardní cenu je zhotovení atypických rozměrů dveří. Vyplatí se při řešení starších interiérů, kde byly obvyklé vyšší dveře. Dveře SAPELI tak můžete mít až do výšky 210 centimetrů.

Dveře SAPELI se skleněnou výplní mohou být rizikem v domácnosti, kde jsou malé děti. Starostí vás zbaví odolné kalené sklo, za které nabudete platit nic navíc. Sklo má tloušťku 8 mm a 6 x vyšší mechanickou odolnost než běžné sklo, které se dává do dveří. Už se nemusíte bát, že by se sklo při hraní dětí rozbilo a zranilo je. Vždyť vydrží i pád půlkilové koule z výšky dvou metrů. Ale i kdyby se to náhodou stalo, střepy nikoho nezraní. Jsou drobné a neostré.  

Anebo chcete vyzkoušet bezpolodrážkové dveře? Určitě se vám budou v interiéru líbit. Čelní plocha dveří a zárubní je v jedné rovině. V akci SAPELI si můžete vybrat zámek s magnetickou střelkou, kterou ocení ti, kteří na zavírání příliš nemyslí. Dveře se jednoduše zabouchnout samy. Milovníci klidu zase ocení nehlučný zámek. Zámek s tichou střelkou je několikanásobně tišší než s kovovou střelkou. Vyberte si ho bez příplatku.

Cenově výhodnou nabídku dveří SAPELI můžete využít pouze při nákupu celého kompletu – dveří a zárubní. K tomu si vyberete vždy jeden zlevněný komponent. Kombinovat jej navíc můžete s bezpečným kaleným sklem či designovým nerezovým kováním za akční ceny. Více informací na webu www.dvere-mb.cz

© Používáme oXyShop