Domů / Novinky / Dveře SAPELI – novinky 2014 a slevová akce

Dveře SAPELI – novinky 2014 a slevová akce

Dveře SAPELI – novinky 2014 a slevová akce - stavebni-pouzdro.cz   

Už nyní si můžete objednávat zcela nové povrchy dveří SAPELI, nové modelové řady, speciální dveře či vyzkoušet nové dekory z luxusní nabídky. Firma SAPELI, která patří k největším výrobcům dveří a zárubní v Česku, představuje novinky pro rok 2014. A je opravdu z čeho vybírat. V sortimentu je například zcela nová kolekce povrchů Sapdekor či nové materiály pod názvem Sapelit. Změnila se a rozšířila se řada luxusních tzv. Designových povrchů pro dveře SAPELI. Dříve se označovaly jako kamenné dýhy. Vaše dveře mohou mít odstín HPL Kámen Láva nebo HPL Kámen Břidlice. Pro designové fajnšmekry se může stát hitem kovově rezavý odstín HPL Plech Rez. K novinkám patří i slevy a bonusy.

U vývoje nového dekoru Sapdekor pro dveře SAPELI se uplatnila nanotechnologie, která vytváří na povrchu fólie 3D efekt. Překvapí vás, jak je materiál příjemný na dotek, a jak plasticky působí. Od přírodní dýhy je imitace dřeva nerozeznatelná. V sortimentu jsou odstíny dub bílý, dub, jilm, oliva šedá a švestka. Nové dekory se zatím uplatnily u 8 modelových řad dveří SAPELI. K přírodní dýze, laminátu a barevným fóliím se přiřadil nový materiál Sapelit. Vyrábí se pomocí digitálního tisku a je okamžitě vytvrzován UV zářením. Je odolnější než běžné fólie a najdete ho u modelových řad Elegant Praktik a Elegant Komfort.

Bezpečné reverzní otvírání u otočných dveří

V nabídce otočných dveří je novinka tzv. reverzní otevírání, což znamená, že dveře SAPELI se neotevírají od zárubně, ale do ní. Je výhodné je kombinovat s bezpolodrážkovými dveřmi. Jejich instalace se vyplatí v úzkých chodbách nebo v místech, kde náhlé otevření dveří do chodby může být pro někoho nebezpečné. Posuvné systémy se rozšířily o typy Avanza Zero a Avanza Heavy. Jde o kompaktní a estetický typ posunu pro křídla do hmotnosti 40 kg a 100 kg. V kombinaci s fixními stěnami se dají vytvářet atraktivní celoskleněné stěny. Montují se na stěnu nebo na strop.

Dveře SAPELI přicházejí navíc s řadou celoskleněných dveří a celoskleněných stěn pod názvem Sapglass. Jsou čiré, matné nebo s grafickým i barevným motivem. Podle systému otevírání mohou být otočné i posuvné na stěnu nebo do stavebního pouzdra. Další novinkou je přehledné rozdělení vybraných dveří SAPELI do tří hlavních kategorií podle ceny a kvality – Praktik, Komfort a Premium. V ekonomické třídě Praktik například nejsou povrchy jako je odolný laminát HPL, designové povrchy a vysoký lesk.

Sleva 15 % na interiérové dveře nebo program SAPELI Bonus

Mezi letošními novinkami jsou například nové modelové řady Harmonie Praktik a Swing Praktik s různými povrchy či Elegant s povrchem z masivu. Je tvořen skládanými lamelami různých rozměrů a různou tloušťkou. Z dřevin se používá dub, třešeň a ořech. Celý povrch dveří SAPELI je napuštěn olejovoskem. Ale co si nemůžete nechat ujít, jsou výrazné slevy, které však platí pouze do konce června.  Při nákupu interiérových dveří SAPELI včetně zárubně dostanete slevu 15 % nebo obdržíte SAPELI Bonus v hodnotě 30 % nákupu. Bonusy můžete sčítat a pořídit si za ně elektroniku, oblečení či sportovní doplňky v našem e-shopu www.sapeli.cz.wbonus.cz. Akce platí jen do konce července.

© Používáme oXyShop