Domů / Novinky / Porta DOORS – nová kolekce i více vstupních dveří

Porta DOORS – nová kolekce i více vstupních dveří

Porta DOORS – nová kolekce i více vstupních dveří   

S dalšími novinkami přichází nyní značka dveří Porta DOORS. Je to zbrusu nová kolekce dveří, nové umělé povrchy a rozšíření sortimentů povrchů u stávajících kolekcí. Novou modelovou řadou jsou dveře Porta LEVEL, které se vyznačují zajímavou horizontální strukturou dřeva ve třech variantách nového povrchu. Mají u bezfalcového provedení tzv. panelovou obložkovou zárubeň, takže horní díl má variabilní šíři 20 nebo 100 centimetrů. Nad dveřmi pak nemusí být stěna, ale plocha dveří se dá díky výšce horní lišty zvýšit až ke stropu. Vyrábějí se také s polodrážkovým dveřním křídlem. Dveře Porta DOORS přicházejí také s řadou levných ocelových dveří v kolekci Porta KOVOVÉ BASIC.

Nové odstíny fólie Porta Perfect 3D

Komu nestačí na tři desítky umělých povrchů pro dveře Porta DOORS, jistě ocení rozšíření sortimentu o povrch Jasan Capri ve třech variantách u fólie Porta Perfect 3D pro řady interiérových dveří Porta FOCUS, Porta LINE a Porta LEVEL. Tyto odstíny najdete také u obložkových zárubní LEVEL, SYSTÉM a SYSTEM ELEGANCE. Nová je také akrylová barva UV, která je dostupná pro kolekci dveří Porta GRANDE v odstínech RAL 9010, 9016, 1013 a 7047. Atraktivní tmavý antracitový odstín najdete v provedení HPL a CPL 0,7 mm laminátů.

Širší sortiment povrchů u vstupních dveří

O další povrchy se rozšířily některé stávající kolekce dveří Porta DOORS. Velmi odolnou fólii Porta Perfect 3D mají modelové řady interiérových dveří  DECOR, GRANDDECO, STYL, PASKY, TWIST, FOCUS, FIT a NOVA. Širší sortiment povrchů je také u vstupních dveří. Obě dvě nejnovější fólie Porta Synchron 3D a Porta Perfect 3D jsou u vstupních dveří kolekcí AGÁT, OPÁL a KWARC. Laminátové povrchy CPL HQ 0,2 mm obohatily kolekce vstupních dveří KWARC, GRANIT a GRANIT PS. Zákazníky jistě potěší, že to, na co si dříve připláceli, dnes mají ve standardní nabídce. Jsou to rozměry 60 mm a 80 mm u obložkových lišt Porta SYSTEM, TUNEL PS, PS pro CELOSKLA GP, KOMPAKT a Porta PROJEKT, dále magnetický zámek pro polodrážkové i bezpolodrážkové dveře, podlahová lišta Grande. Užitečnou drobností je nový hranatý zasklívací rámeček u kolekcí SEVILLA, CORDOBA a TOLEDO či možnost standardně objednávat dveře Porta GRANDE jako posuvné. 

© Používáme oXyShop