Domů / Novinky / SAPELI - nové exkluzivní dýhy a nové dveře Mera

SAPELI - nové exkluzivní dýhy a nové dveře Mera

SAPELI nové sukaté dýhy a dveře MERA - stavebni-pouzdro.cz   

 

Právě si pořizujete nové dveře do domu a chtěli byste ušetřit? Využijte novou slevovou akci SAPELI pro dýhované dveře. Do výrobního sortimentu se dostávají trendové dveře s příčnými a sukatými dýhami a výrobce s nimi chce seznámit co nejvíce zákazníků. Také obdivujete masivní dřevo a jeho charakteristickou kresbu? Novinkou pro rok 2015 jsou právě příčně řezané dýhy pro dveře SAPELI. Ukazují způsob řemeslného zpracování přírodního materiálu. Když si koupíte celý dveřní komplet, tedy dveře i zárubeň, na dveře s řezanými dýhami dostanete slevu od 3 690 Kč.

Krása sukatých dýh

Dýhy na dveřích vypadají vždy zajímavě a vytvářejí i styly bydlení. Další novinkou pro dveře SAPELI jsou sukaté dýhy, které po desítkách let vrátily do nábytkářství to, co je pro dřevo charakteristické – suky. Každý přece ví, že žádné dřevo není bez suků. Obliba přirozeného dřeva se suky začala už s masivními podlahami, kde suky vytvářejí charakter dřevěné podlahy. Pro dýhované dveře to byla nová inspirace. Akce SAPELI na exkluzivní povrchy zahrnuje i sukaté dýhy. Pořiďte si kompletní dveře s tímto dekorem a obdržíte slevu od 3 100 Kč. Další slevu pro dýhované dveře exkluzivní řady ve výši 2 600 Kč můžete získat při zakoupení bezfalcové zárubně Obtus se závěsy Esprit Normal.

Dveře SAPELI – sleva na novou řadu Mera

Ale novinek je pro rok 2015 daleko více. Dveře SAPELI mají novou modelovou řadu Mera, jejíž design byl inspirován horolezeckými žebříky, které se používají přes ledovcové trhliny v Himálajích. A hora Mera Peak dala novým dveřím také jméno. Nápad se žebříky se vtiskl do prosklení dveří s vodorovnými příčkami a tak vznikl neotřelý design. Sleva na komplet dveří Mera je 15 procent. Všechny novinky můžete vidět v showroomu firmy Studio Interiér v Mladé Boleslavi, kde je značkové prodejní místo SAPELI POINT.

 

© Používáme oXyShop