Domů / Novinky / Využijte jarní slevu 30% na dveře Porta Koncept, Focus a Vector

Využijte jarní slevu 30% na dveře Porta Koncept, Focus a Vector

Akční slevy na dveře Porta KONCEPT - stavebni-pouzdro.cz   

Jarní období přeje zvýšené pracovní aktivitě. Pokud jste se ještě rozhoupali k rekonstrukci bytu, tak teď je ta pravá chvíle. A my máme pro vás novinku. Poskytujeme slevu 30 % na dveře Porta DOORS pro kolekci Porta Koncept. Díky ní získáte ideální možnost vyměnit staré dveře s kovovými zárubněmi za moderní řešení s atraktivními 3D fóliemi. Jsou to nové povrchy v naší bohaté nabídce. Ještě věrněji zobrazují odstíny a strukturu dřeva než starší fóliové povrchy. Povrch dveří Porta DOORS vytváří dojem plastické struktury.

Sleva na dveře Porta DOORS pro kolekci Porta Koncept se týká povrchových fólií Portaperfect 3D, Portasynchro 3D a Super Matt. Je určena pro komplety dveří a zárubní Porta Systém, jimiž docílíte i retro vzhledu a pro bezpolodrážkové dveře se zárubní Porta Elegance. V kolekci, na kterou můžete uplatnit naši slevu, je více než dvacítka modelů. Dveře Porta Koncept mají kvalitní rám z přírodního lepeného dřeva, který odolává tvarovým změnám, a na povrchu je fólie vyrobená speciální technologií. Je stálobarevná, odolná proti otěru a díky 3D efektu věrně zobrazuje odstíny i strukturu dřeva.

Dveře Koncept využívají zajímavého tvaru horizontálních pásů a desek, případně v různé kombinaci s matným bezpečnostním sklem. Jejich design je moderní a současně připívá k eleganci bytového interiéru. Sleva na dveře Porta DOORS se týká odstínu dubů a akátů. Například fólie Portaperfect 3D má v nabídce odstíny dub Havana, dub Kaliforie a dub Malibu. Povrch Portasynchro je v provedení akát stříbrný a medový nebo dub šarlatový a tmavý. Modely, u nichž můžete uplatnit slevu, jsou k vidění v největším české showroomu v Mladé Boleslavi. Vybrat si můžete i designové kování Minimal/Maximal značky M&T, kde je výplň kliky ve stejném dekoru jako dveře. Akce se slevou pro dveře Porta DOORS na kolekci Porta Koncept probíhá do 31. srpna 2015.  

 

Více informací na webu PORTA DOORS

© Používáme oXyShop